Google
 

wtorek, 15 czerwca 2010

WSZYSCY DO GRUDZIĄDZA - akcja mobilizacyjna Gdańszczan - 18.6.2010

"Wszyscy do Grudziądza 18.VI.2010" - tej treści banery zawisły w kilku, komunikacyjnie obleganych miejscach Gdańska. O co chodzi? Dlaczego gdańszczanie mają jechać do Grudziądza? I dlaczego akurat tego dnia? Poszliśmy tym tropem. Znaleźliśmy kilka powodów.

Baner na ulicy Łostowickiej. Fot. własne

Najbardziej prawdopodobnym wytłumaczeniem zawieszenia mobilizujących banerów jest... niezwykle ważny żużlowy mecz ligowy GKS Lotosu Wybrzeże Gdańsk z GTŻ Grudziądz.

Grudziądzanie będą mogli wziąć odwet za porażkę w Gdańsku z 7 czerwca - 55:35. Gdańszczanie będą mogli wypróbować, czy mają patent na GTŻ i jednocześnie wspiąć się w tabeli pierwszej ligi żużlowej kosztem aktualnego lidera oraz przedłużyć serię swoich wygranych do trzech. Mobilizacja kibiców żółto-czerwono-niebieskich na mecz 18 czerwca w Grudziądzu jest więc jak najbardziej wskazana.

Innym powodem wyjazdu do Grudziądza może być równie organizacja Dni Grudziądza. W weekend 18-19 czerwca zaplanowano bowiem doroczne święto miasta. Na Stadionie Olimpii odbędą się koncerty plenerowe Feel'a z Animą (18.6, godz. 17) i Zbigniewa Wodeckiego z Michałem Rudasiem (19.6, godz. 17). Na oba plenerowe koncerty wstęp wolny.
1 komentarz:

  1. Niestety, gdańscy żużlowcy przegrali w Grudziądzu z GTŻ 46:43... :(

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty