Google
 

poniedziałek, 8 sierpnia 2011

FROG 2011 GDYNIA - WIDEO Z FESTIWALU 6-7.SIERPNIAVI Festiwal Rytmu i Ognia w Gdyni w 2011 roku zakończył się wystrzałowo i to dosłownie, bo jedna z ekip użyła podczas występu repliki broni. Efekt był piorunujący i na pewno zapadnie w pamięć widzów tegorocznego FROG-a 2011.


Fragmenty niedzielnego fireshow FROG 2011.


Nagrody Festiwalu powędrowały do grup Avatar i Flagrantis (I miejsce) oraz Azislight (III m-ce). W rywalizacji toczącej się w sobotę, uczestniczyły jeszcze grupy GlinGal i Lascar.

W niedzielę na Placu Grunwaldzkim, podczas finalnego show było gorąco. Energetycznie rozpoczął zespół Majestic. A potem było ekwilibrystycznie, ogniście i żywiołowo w rytm bębnów (występ zespołu L’ombelico del Mondo) i nie tylko. Pokaz manipulacji bugeengami zaprezentował Shao. Kijami ekwilibrystycznie żonglowali Solstix. Trio KTTO Sirrion podgrzało atmosferę zabawą ogniem. Duet Niko & Kasmir połączyli ogień z kijami, a radośnie i bajkowo wystąpił Klangrus. Urzekające połączenie fireshow i żonglerki kijami pokazali All Staffs & Antti Suniala.

Czekamy na FROG 2012.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty