Google
 

czwartek, 20 października 2011

URODZINY DZIECKA GDYNIA - GDZIE WYPRAWIĆ?


Impreza w domu to już mało atrakcyjny sposób na wyprawienie urodzin pociechy? Brak przydomowego ogródka, w którym można by zorganizować kinderparty a'la amerykańskie zabawy? Chcemy zdjąć z siebie odium przygotowań i wymyślania zabaw? Na szczęście nie brakuje w Gdyni miejsc, gdzie zajmą się tym profesjonaliści.Oto lista miejsc, gdzie można zorganizować atrakcyjne urodziny dla dziecka:
 • Galeria Malucha - kilka scenariuszy kinderbali z uwzględnieniem wieku milusińskich (ok. 2 godz. trwania), możliwość indywidualnego opracowywania scenariusz i motywu przewodniego uroczystości, menu do wyboru, pokazy iluzjonisty lub baniek.
Dane kontaktowe
ul. Traugutta 2,
tel: 606 647 990, 505 076 300,
email: galeriamalucha@wp.pl,
www.galeriamalucha.com
 • PARTYMIX - imprezy dla dzieci od 3 do 12 roku życia, kilkugodzinne scenariusze w klimatach m.in. indiańskim, szkoły magii, na królewskim dworze, wiosce Smerfów, bal hawajski, upominki dla uczestników.
Dane kontaktowe
ul. Walerianowa 18,
tel: 696 163 999,
e-mail: partymix@partymix.pl,
www.partymix.pl
 • Bajkowo - centrum zabaw ze zjeżdżalniami, basenami z piłeczkami, pojazdami elektrycznymi i dmuchanym zamkiem dla dzieci od 2 do 11 lat, urodziny w klimacie morza i piratów, krainie wróżek i magii, świecie gór, Dalekiego Wschodu, itd.
Dane kontaktowe
ul. Grabowo 5b (za Akademią Morską),
tel: 609 782 007 ,
e-mail: biuro@bajkowo.com.pl,
www.bajkowo.com.pl
czapeczki urodzinoweOzdoby na urodziny dziecka. Czapeczki urodzinowe dla chłopców, piłka nożna (obrus jak trawiaste boisko, balony, kubeczki, talerzyki papierowe, gadżety - gwizdki piłkarskie). Sklep PartyKiosk.pl - wszystko na urodziny.

 • Kolibki Adventure Park - aktywna zabawa na ściance wspinaczkowej, gry i zabawy terenowe, m.in. w parku linowym, zjazd na tyrolce, przejażdżka quadem lub wozem terenowym, turniej łuczniczy - wszystko to pod okiem doświadczonego instruktora.
Dane kontaktowe
ul. Bernadowska 1
tel. 058 350 50 99, 600 263 500,
e-mail: biuro@adventurepark.pl,
www.adventurepark.pl
 • eduROBOT.PL - przygoda z własnoręcznie skonstruowanymi robotami i nie tylko, zabawy przeznaczone dla dzieci od 5 do 12 roku życia, scenariusze pt.: robo dżungla, walki sumo robotów, wyprawa robota na Księżyc, Sherlock Holmes (pokaz technik szpiegowskich, pobranie odcisków palców, rozwikłanie zagadki kryminalnej), spa (przygotowanie kosmetyków).
Dane kontaktowe
ul. Świętojańska 73, I p., lok. 1
tel: 535 041 242,
email: trojmiasto@edurobot.pl,
www.edurobot.pl • Nibylandia - 217 metrów kw. do zabaw, labirynt, zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, bujaki, kącik małego czytelnika, malowanie "buziek" na twarzy, zęby rekina, wietnamska kładka.
Dane kontaktowe
ul. Rozewska 1 (budynek administracji spółdzielni mieszkaniowej, wejście od tyłu),
tel: 793 574 996
e-mail: biuro@nibylandia-gdynia.pl,
www.nibylandia-gdynia.pl
 • Aquapark Sopot - 2-godzinne zabawy i konkursy na hali basenowej i zjeżdżalniach, bowling, opieka animatora, menu urodzinowe (4 zestawy), przedstawienia dla dzieci w Pick&Roll Club.
Dane kontaktowe
ul. Zamkowa Góra 3-5,
tel: 58 555 85 23,
email: bok@aquaparksopot.pl,
www.aquaparksopot.pl

Macie własne, godne polecenia miejsca? Piszcie w komentarzach!

7 komentarzy:

 1. Bardzo miłe urodziny są w Gdyni w Sikoreczce. Pani ma fajne pomysły nazabawy, dzieciaki aż piszczą. Potem nie chciały wychodzić. Jedzenie własne, cena jest ok. Mariola.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy1/10/12 20:03

  tyle propozycji wymienionych a brak najwiekszego i najlepszego miejsca na urodzinki dla dzieciaków - Loopys WOrld!
  robiliśmy i polecamy dzieciaki ubawione i szczęśliwe.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy21/8/13 08:28

  Moje dziecko miało urodziny w nibylandii raz miało i potem nie chciało bo powiedziało że było za dziecinnie jak dla 2 latków

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy25/2/14 22:31

  Polecam urodzinki w Krainie Zabawy CoToTu w Gdańsku w ETC. Dobrze prowadzone, fajne zabawy. Na miejscu kawiarenka z Wi-fi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy24/5/16 12:07

  Świetnym rozwiązaniem są także urodziny zorganizowane w Adventure Park Gdynia Kolibki. Powiem szczerze, że mój syn był tam na imprezie urodzinowej kolegi i cały czas teraz słyszę, że on chce w tym samym miejscu wyprawić swoje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje dziecko miało urodziny właśnie w Parku Kolibki. Najlepsze urodziny jakie wspomina. Bardzo mu i innym dzieciom się tam podobało. www.adventurepark.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystko pipiękn ale ceny tych urodzin sa z kosmosu

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty