Google
 

poniedziałek, 7 grudnia 2009

ANIMATION NOW! FESTIVAL 2009 - ANIMACJA OPANUJE TRÓJMIASTO OD 9 DO 13 GRUDNIA

Gratka dla miłośników animowanej kreski na wielkim ekranie. W dniach 9-13 grudnia, w całym Trójmieście odbędzie się przegląd najświeższych animacji z wszystkich stron świata. Będą te znane - kandydaci do Oscara jak "Walc z Bashirem", czy "Piotruś i wilk" - i te mniej znane, wręcz offowe krótkie metraże z przeglądu Brytyjskich Nagród Animacji, Annency 2008&2009, czy też blok SE-MA-FOR i Nowe Horyzonty Animacji. Do tego event rysowania animacji z muzyką improwizowaną przez grupą Pogodno na żywo.Bo, że animacja przestała być tylko dla dzieci, wiedzą wszyscy kulturalni ludzie. Ta forma sztuki doczekała się swojej kategorii oscarowej. Na świecie odbywa się wiele przeglądów, festiwali i konkursów filmów animowanych. Wielokrotnie podkreślana jest ważkość tematów podejmowanych przez animatorów vide "Walc z Bashirem".

Poza przeglądami podczas AnimatioNow odbędą się warsztaty i szkolenia np. z obsługi i wykorzystania funkcji animacyjnych CorelDraw, produkcji dźwięku do animacji i zajęcia dla młodych animatorów.

Zobacz szczegółowy program imprezy

Na większość zajęć/spotkań/pokazów wstęp wolny, ale po wcześniejszym zapisaniu się, bo ilość miejsc jest ograniczona, chociażby kaburaturami budynków -> przeczytaj szczegóły.


AnimatioNow 2009 w Trójmieście.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty