Google
 

niedziela, 20 grudnia 2009

KEVIN COSTNER & MODERN WEST Z KONCERTEM W HALI - GDYNIA, 20.3.2010

Od tej strony miłośnicy talentu Kevina Costnera raczej go nie znali. Słynny amerykański aktor pojawi się bowiem w Polsce jako... muzyk.


Kevin Costner & Modern West live w Monachium.


Koncert Modern West w NY.

Wystąpi z koncertem w hali widowiskowo-sportowej Arena Gdynia 20 marca 2010 roku. Towarzyszył mu będzie zespół country-rockowy Modern West.

Jak się okazuje, muzyka była pierwszą artystyczną miłością Costnera. Grał już na studiach, 20 lat temu współstworzył kapelę Roving Boy. Karierę muzyczną przerwał jednak sukces aktorski. Widać zawsze jast czas by wrócić do realizacji marzeń...

Z Modern West Costner nagrał i w 2008 r. wydał album "Untold Truths". Część 2009 roku zespół spędził w trasie koncertowej, również po Europie. Najbliżej Polski zawitali do Niemiec. Po wysokiej frekwencji na koncertach Costner i Modern West zdecydowali o drugiej turze występów. Dzięki temu zawitają do Gdyni.


Bilety
(w zależności od sektora)
  • 230 zł;
  • 270 zł;
  • 350 zł;
  • 480 zł.
Kup teraz:

Źródło. ebilet.pl

Koncert Costnera w Gdyni nie jest jednym w tej części Europy. Artysta zagra jeszcze 4 marca w Lipsku i 7.3 w Jüchen (Niemcy) oraz 19.3 w Wiedniu (Austria).

1 komentarz:

  1. Z przyczyn obiektywnych koncert Kevina Costnera z zespołem Modern West nie dobędzie się 20 marca 2010 r. Jak poinformowali organizatorzy impreza została odwołana. Zwroty biletów przyjmowane są w miejscu zakupu. Trwają rozmowy z menedżerem grupy o przełożenie terminu koncertu. Nie wiadomo tylko, czy jest sens. Nieoficjalnie powodem odwołania występu jest właśnie nikłe zainteresowanie muzycznym talentem Costnera i jego przyjaciół.
    Będziemy Was informować co dalej.

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty