Google
 

niedziela, 29 listopada 2009

PLEBISCYT NA 20-LECIE RP - MASŁOWSKA, TUSK, OPEN'ER i SEA TOWERS W FINALE

Lech Wałęsa, lider Solidarności i Prezydent RP w latach 1990-1995; Leszek Możdżer, muzyk i kompozytor; Ryszard Krauze, przedsiębiorca i mecenas sportu; Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni; pisarz Paweł Huelle; Natalia Partyka, niepełnosprawna tenisistka stołowa, złota i srebrna medalistka ParaOlimpiady w Pekinie 2008; premier RP Donald Tusk; pisarz Stefan Chwin; Dorota Masłowska, pisarka młodego pokolenia, epizod aktorski w Wojnie polsko-ruskiej i Marek Kamiński, przedsiębiorca-podróżnik oraz seria kulturalno-rozrywkowych wydarzeń w Gdyni - m.in. Open'er, Festiwal R@Port i Festiwal Filmów Fabularnych, a także Sea Towers i ukończenie Trasy Kwiatkowskiego to nasze sztandarowe "produkty" 20-lecia RP, na które można głosować w ogólnopolskim plebiscycie 20latRP.pl

Źródło. www.20latrp.pl

Każde województwo wybiera swoją Dziesiątkę najlepszych - "Pochwalmy się" - w kategoriach Człowiek, Dzieło i Otoczenie. Cieszy, że w każdej minimum połowę zgłoszeń stanowią te gdyńskie i pochodzące z Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Oznacza to, że Pomorze nie tylko Gdańskiem stoi, a na jego obrzeżach rodzą się perełki.


Obok plebiscytów regionalnych trwa również ogólnopolski. Głosowanie trwa do 30 listopada 2009. A w efekcie finalnym wybierzemy największe sukcesy Polski ostatniego 20-lecia! Oby było w nich jak najwięcej gdyńsko-kaszubskich akcentów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty