Google
 

poniedziałek, 4 czerwca 2012

SABERCATS SOPOT LEPSI OD LAKERS W OLSZTYNIE | MECZ FUTBOLOWY PLFA2


Biało-niebiescy wygrali przekonująco - 53:2. Przed meczem w stolicy Warmii i Mazur Luke Zman Zetazate, trener, koordynator ofensywy i pierwszy rozgrywający (quaterback) Sabercats Sopot mówił, że ten mecz będzie zupełnie inny, niż inauguracja rozgrywek z Warszawa Werewolves, bo pozbawiony stresu i emocji debiutu. - Zawodnicy pojadą ze spokojnymi głowami. Poza tym podbudowani zwycięstwem i mocno wytrenowani przed spotkaniem w Olsztynie - powiedział.

Sabercats zaczęli z wysokiego C i już w pierwszej kwarcie wyszli na prowadzenie 13:0. Kolejne odsłony meczu to podwyższanie wyniku. Szczegóły w rozpisce punktowej poniżej.


Zapis fragmentów meczu w Olsztynie.

Lakersi praktycznie nie zagrozili sopockiej end zone - jedyne punkty zdobyli z zagrania safety, po zablokowaniu próby podwyższenia touchdowna (przyłożenia) Sabercats i akcji powrotnej. Pewni zwycięstwa sopocianie ostatnią kwartę zagrali z drugim rozgrywającym i ćwicząc różne zagrania taktyczne. Jedna z akcji również zakończyła się przyłożeniem.

Przy braku punktującego przeciwko warszawiakom Pawła Połomskiego, w meczu pokazał się z dobrej strony Michał Burek, zdobywca 12 pkt. Nie zawiódł również kopiący Adama Kłodnicki, który 3-krotnie podwyższał wynik za 1 pkt.

Kolejne spotkanie biało-niebiescy Sabercats rozegrają 1 lipca w Warszawie, z drugą niepokonaną dotychczas w rozgrywkach PLFA2 drużyną Królewskich.

Rozpiska punktowa Olsztyn Lakers - Sabercats Sopot 2:53 
(0:13, 0:20, 2:12, 0:8) 

I kwarta
 • 0:7 - przyłożenie Andrzeja Wołoszkiewicza po 7-jardowej akcji po podaniu Luke’a Zetazate (podwyższenie za jeden punkt Adam Kłodnicki)
 • 0:13 - przyłożenie Macieja Brandta po 70-jardowej akcji po przechwycie
II kwarta
 • 0:20 - przyłożenie Michała Burka po akcji 10-jardowej podaniowej (podwyższenie za jeden punkt Adam Kłodnicki)
 • 0:27 - przyłożenie Piotra Wrzaszcza po 11-jardowej akcji po podaniu Luke’a Zetazate (podwyższenie za jeden punkt Adam Kłodnicki)
 • 0:33 - przyłożenie Michała Burka po 30-jardowej akcji po podaniu Luke’a Zetazate
III kwarta
 • 0:39 - przyłożenie Macieja Hallmann po 12-jardowej akcji biegowej
 • 0:45 - przyłożenie Kamila Lipki po 12-jardowej akcji po podaniu Luke’a Zetazate
 • 2:45 - dwa punkty z safety dla Lakers po akcji powrotnej Damiana Sołtysiuka, po zablokowaniu próby podwyższenia w wykonaniu Sabercats
IV kwarta
 • 2:53 - przyłożenie Krzysztofa Romanowskiego po 6-jardowej akcji po podaniu Michała Stelmasiewicza (podwyższenie za dwa punkty Maciej Konieczny).

1 komentarz:

 1. Anonimowy5/6/12 13:28

  ADAM Kłodnicki! nie ANDRZEJ!;P

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty