Google
 

poniedziałek, 30 stycznia 2012

OPEN'ER 2012 W GDYNI - PIERWSI ARTYŚCI | BILETYKaruzela ogłoszeń artystów na Heineken Open'er Festival 2012 w Gdyni ruszyła. Mikołaj Ziółkowski w Programie Alternatywnym na antenie Trójki Polskiego Radia cyklicznie podaje artystów, którzy wystąpią na lotnisku Babie Doły między 4 a 7 lipca. Znamy już noworoczną, pierwszą szóstkę wykonawców Open'era 2012.


All is Full of Love - Bjork.

HOF 2012 będzie inny niż wszystkie - to zapowiedział szef organizującej festiwal agencji Alter Art już podczas jubileuszowej, ubiegłorocznej imprezy. To już pewne, że inny będzie teren festiwalowy - lotnisko na Babich Dołach przechodzi reorganizację z wojskowego na cywilne Gdynia-Kosakowo. Nie będzie już na pewno Silent Disco oraz Burn Beat Stage, bo bunkry, gdzie dotychczas się te imprezy odbywały, przestały istnieć.


Franz Ferdinand Can't Stop Feeling.


Justice - D.A.N.C.E.

Można już także wnioskować po pierwszych ogłoszeniach, że będzie "retro" i "come back-owo". Pierwszą ogłoszoną artystką została Bjork.
- Rozpoczynamy nową dekadę Open’era. Rozpoczynamy tak jak sobie wymarzyliśmy – występem artystki wybitnej, wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju. Artystki, która otwiera i przekracza, poszukuje i inspiruje. Artystki charyzmatycznej i odważnej. Artystki, której występy na światowych festiwalach w roku 2012 mamy przyjemność i zaszczyt ogłosić jako pierwsi. Artystki, rewolucjonistki – Björk headlinerem Open’er 2012! - podał Ziółkowski.

Powróci również Franz Ferdinand oraz Julia Marcell. Z kompletnych nowości - zapowiedziano pojawienie się gorących The xx i Justice oraz SBTRK.


VCR zespołu The xx.


Never Never w wykonaniu SBTRK.


Julia w CTRL.

Co dalej?

Bilety
  • 165 zł - jednodniowy;
  • 290 zł - 2-dniowy 6-7 lipca;
  • 330 zł - 2-dniowy z polem namiotowym;
  • 370 zł - karnet 4-dniowy;
  • 410 zł - karnet 4-dniowy z polem namiotowym.
Kup teraz na www.ticketpro.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty