Google
 

niedziela, 20 lutego 2011

GDYNIA, SOPOT I GDAŃSK W MONOPOLY


Od 20 lutego internauci mogą głosować jakie polskie miasta znajdą się w naszej narodowej wersji gry Monopoly. Walka potrwa miesiąc i zadecyduję o ostatecznym kształcie. Czy na planszy znajdą się również Gdynia, Sopot i Gdańsk?

Źródło: www.monopoly.pl


Swoje plansze mają już m.in.: Anglicy, Amerykanie, Włosi, Francuzi czy Rosjanie. Teraz przyszedł czas na Polskę i 22 polskie miasta.

Zasady głosowania są proste. Na głównej liście znajduje się 60 miast. Ale można także dodawać miejscowości spoza listy, dając im tzw. dziką kart. Codziennie od 20 lutego do 20 marca internauta, powyżej 13 roku życia, będzie mógł oddać jeden głos. Organizatorzy Monopoly Polska liczą na olbrzymie zainteresowanie zabawą.

Trójmiasto na pewno będzie walczyć o swoją obecność na planszy, na razie jednak nie znamy szczegółów, w jaki sposób się to odbędzie.

Przypomnijmy, że w 2008 roku, o obecność na światowej planszy walczyła Gdynia. Wówczas to w mieście panowało szaleństwo głosowania i udało się, Gdynia dostała dziką kartę. I znalazła się wśród pozostałych europejskich miast takich jak: Montreal, Ryga, Kapsztad, Belgrad, Paryż, Jerozolima, Hongkong, Pekin, Londyn, Nowy Jork, Sydney, Vancouver, Szanghaj, Rzym, Toronto, Kijów, Istambuł, Ateny, Barcelona, Tokio i Tajpej.

Polska edycja gry Monopoly ma pojawić się w sklepach jesienią. Spraw aby Twoje miasto znalazło się na planszy.

Wejdź na polską stronę Monopoly zaloguj się już dzisiaj i zacznij wyścig.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty