Google
 

wtorek, 8 lutego 2011

MULTIKINO w GDYNI i GDAŃSKU: BILETY ON-LINE


kina w Trójmieście > Multikino> bilety on-line

Multikino w Gdyni oraz w Gdańsku wprowadziło nowy system rezerwacji biletów. Obecnie w obu kinach, a od marca także w Sopocie, za bilet trzeba zapłacić od razu, w ciągu 15 minut od rezerwacji miejsca, przelewem internetowym.

Po dokonaniu transakcji otrzymujemy potwierdzenie sms-em lub mailem. Po otrzymaniu specjalnego kodu możemy zrealizować bilet poprzez okazanie go pracownikowi kina. Ale uwaga! Wejściówkę można także odebrać nie później niż 15 minut przed seansem.

Nowy system ma przynieść wygodę i oszczędność czasu. Zakup biletu zajmie nam nie więcej niż kilka minut, ominie nas także stanie w kolejkach.

Dotychczas rezerwując bilet podawaliśmy swój adres e-mail, na który dostawaliśmy numer zamówienia. Wejściówkę należało odebrać na minimum 30 minut przed seansem.

Czy decyzja o wprowadzeniu zakupu biletu przez Internet spodoba się kinomanom okaże się niebawem. Z jednej strony, nie będzie już sytuacji, że nie ma wolnych miejsc z powodu rezerwacji, których nikt później nie realizuje. Z drugiej szkoda, że nie można dokonywać tak jak wcześniej zwykłej rezerwacji, tylko od razu trzeba płacić. Ta opcja sprawdzała się, gdy z różnych przyczyn nie udało nam się zdążyć na seans.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty