Google
 

piątek, 22 kwietnia 2011

MOLO SOPOT 2011 | PODWYŻKI BILETÓWNowy sezon wakacyjny na sopockim Molo rozpoczął się od... podwyżki. Zamiast dotychczasowych 4,30 zł za bilet wstępu trzeba będzie od Majówki płacić 5,50 (wzrost o 30%). To nie koniec niedobrych wiadomości dotyczących wstępu na najdłuższy drewniany pomost w Europie.


Lans na Molo a'la Montelansino będzie teraz droższy.


Koniec z biletami ulgowymi dla studentów. Zniżkowe bilety przysługiwać będą w sezonie Lato 2011 tylko dzieciom i młodzieży do 16 lat (za darmo mogą wchodzić maluchy do 5 lat ) oraz inwalidom I grupy z opiekunami.

Z nowym cennikiem znika podział wejściówek na dni powszednie i weekendowe (droższe z racji imprez na Molo).

Ucieszą się sopocianie z adresem zameldowania w kurorcie - wstęp na deptak mają za darmo (trzeba tylko pamiętać o Karcie Sopockiej i dowodzie osobistym).

Nowy cennik będzie obowiązywał od 30 kwietnia do ostatniego weekendu września.

To nie koniec zmian na Molo. Ze skweru kuracyjnego znikną przypadkowe budki z mydłem i powidłem. Pamiątki będzie teraz można kupić tylko po lewej stronie Arkad (patrząc na morze), a po prawej zlokalizowana będzie gastronomia. Na szczęście nie zniknie wata cukrowa, co - niestety - spotkało słynnego białego misia... Jak za dawnych lat słodki smakołyk będzie można kupić ze specjalnego wózka (również z lizakami i obwarzankami).

Co do wydarzeń kulturalnych - jak co roku zaplanowano turniej Tyczka na Molo, festiwal Mundus Cantat (koniec maja) i Sopot Fashion Days (połowa czerwca), mają się również odbywać pokazy kina pod gwiazdami (całe lato).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty