Google
 

wtorek, 10 kwietnia 2012

SEA PARK W SARBSKU - KOLEJNA ATRAKCJA TURYSTYCZNA POMORZAŹródło. www.seapark.pl

Megalodon, Tylosaurus, Styxosaurus, współczesne rekiny, orki, kałamarnice, ośmiornice i wieloryby oraz inne morskie stwory zamieszkujące od prehistorii po obecne czasy głębiny mórz i oceanów będzie można spotkać niemal twarzą w pysk w jedynym na Pomorzu wodnym parku, położonym na powierzchni 5 ha - Sea Park Sarbsk.

Tylosaurus atakuje gigantycznego żółwia, archelona (późna kreda). Źródło. www.sodinossauros.blogspot.com

Ogromne morskie potwory i niewidoczne ludzkim okiem żyjątka wodne to atrakcje edukacyjnego parku dla małych i dużych. Niesamowite efekty wizualne zagwarantują wystawy i pokazy 3D oraz 5D. Wyobraźcie sobie, że stoicie przy "zamkniętym w akwarium" Tylosaurusie, który nagle atakuje z otwartą paszczą, pełną przerażających zębów...Na uspokojenie nerwów pokaz karmienia fok i uchatek na żywo.

W Sea Parku staną makiety 1:1 morskich stworzeń, nie tylko tych największych na Ziemi.

Źródło. www.seapark.pl

Do tego wystawy rybackich i morskich korzeni Pomorza - modele łodzi, wioseczka rybacka z suszonymi na słońcu sieciami, itp w Muzeum marynistycznym.

Dodatkową atrakcją będą w kolejnych miesiącach - park miniatur budynków związanych z morzem i park linowy.

Czynne od 1 maja 2012.

Bilety
 • do 20 zł
Dojazd
Drogą wojewódzką Lębork - Łeba (214) do Steknicy. Zjazd na Sarbsk. 5,6 km do parku.


Sea Park Sarbsk.

7 komentarzy:

 1. Anonimowy10/6/12 20:41

  Wielkie otwarcie i wielka klapa.Byłem wczoraj tj 9.06.2012 z dziećmi w tym przereklamowanym miejscu otwartym tylko żeby wyciągnąć kasę od wczasowiczów. Na miejscu zobaczyliśmy 2 foki, muzeum marynistyczne gdzie trzeba było chodzić z latarką bo mieli wyłączone większość świateł Oceanarium Prehistoryczne z kinem 3D i 5D muszę przyznać ciekawe choć tak małe jak moje domowe akwarium no i zobaczyliśmy 3 figury plastikowych fok. Nawet sklepik był zamknięty. Totalna porażka , była tam wczoraj wielka awantura mi osobiście zwrócono część pieniędzy. Nie polecam

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy19/8/12 17:25

  Nic ciekawego małe i nic tam nie ma.. Zaplanowałem wyjazd na cały dzień a tam maks można posiedzieć z 30 minut potem nie ma co robić

  OdpowiedzUsuń
 3. W sumie przyznaję Wam rację. Jedyna rzecz, jaką warto zobaczyć to ten rekin, który rozbija szybę i na około leci woda. To było super!

  OdpowiedzUsuń
 4. to było bardzo fajne polecam

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy7/1/13 19:34

  ja byłam z dziećmi bardzo fajne miejsce polecam

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy7/1/13 19:36

  bylem we wrześniu było otwarte kino 5d o tematyce morskiej , oceanarium , park makiet , latarnie morskie , no i foki i uchatki super polecam z czystym sumieniem

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy13/6/14 14:50

  Samo miejsce interesujące, ale nie polecam wizyt z dziećmi w okresie wycieczek szkolnych. Klient indywidualny jest traktowany po macoszemu. Przy wejściu do kina 3D usłyszeliśmy że mamy przyjść później bo teraz obsługują grupy. Nie do pomyślenia, mam przyjść za godzinę, za pół czy jak będą zamykać? Obsługa widoczna tylko przy wejściu przy sprawdzeniu biletów i przy karmieniu fok. Nie widziałam nikogo, w trakcie naszej wycieczki, kto dbał by o bezpieczeństwo. Po parku szaleją dzikie hordy uczniów bez opieki zachowujące się jakby dopiero wypuszczone z klatek. Opiekunowie wycieczek nie zwracają uwagi na ich zachowanie, a obsługa uważa że to nie ich obowiązek. Taka grupa wyrostków prawie stratowała mi dwuletnie dziecko na placu zabaw przeznaczonym dla maluchów. Plac mieści się w pirackim statku, brak żadnej kontroli w tym miejscu ani informacji dla jakich dzieci plac jest przeznaczony. Przy wejściu dowiedziałam się że dla małych dzieci, ale znowu nie jest to w obowiązkach Sea Parku dbać o to, by miejsce było przynajmniej odpowiednio oznaczone. Wszystko na żywioł. Jeśli chodzi o ofertę gastronomiczną, klasyczny fast food. Ogólna ocena 3+. Za tą cenę biletów - 24,00 zł normalny i 17,00 zł ulgowy można by się spodziewać wyższych standardów, zwłaszcza że oferta i wielkość obiektu jest przereklamowana.

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty