Google
 

środa, 15 grudnia 2010

GAZETA DEWELOPERA online - newsy, porady i ogłoszenia Gratka/Dziennik BałtyckiAktualności z rynku budowlanego i prawa okołomieszkaniowego, prezentacje nowych inwestycji, porady jak upiększyć swoje M, finanse i analizy, galerie i ogłoszenia mieszkaniowe - te wszystkie i kilka innych funkcji oferuje serwis internetowy Gazeta Dewelopera (www.gazetadewelopera.pl).

Reprodukcja. Źródło - gazetadewelopera.pl

To unikatowe w skali Pomorza przedsięwzięcie informacyjne ma pomóc znaleźć ciekawe oferty mieszkań nowych i rynku wtórnego oraz do wynajęcia (według standardu, liczby pokoi, lokalizacji, itp.) w portalu dom.gratka.pl, przedstawić korzyści i mielizny istniejących lub proponowanych rozwiązań prawnych w sprawach budowlano-mieszkaniowych, pomóc w wyborze najkorzystniejszego systemu kredytowania kupna/budowy własnego M, czy też wirtualnie zwiedzić powstające osiedla. Wszystko całkowicie za darmo.

Reprodukcja. Źródło - gazetadewelopera.pl

Zainteresowani mogą się zarejestrować w serwisie, by otrzymywać bieżące informacje z danego zakresu, publikowane na gazetadewelopera.pl i umieszczać własne poradniki (po moderacji przez administratora strony).

Reprodukcja. Źródło - gazetadewelopera.pl

Internetową gazetadewelopera.pl można określić przydatnym kompendium tematycznym dla poszukujących mieszkania i planujących zmianę aranżacji domowych wnętrz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty