Google
 

czwartek, 30 grudnia 2010

BILETY EURO2012 | PGE ARENA GDAŃSK - REJESTRACJAeuro2010 > Gdańsk, PGE Arena

Jak zostać jednym z 4,4 tys. szczęśliwców, którzy zasiądą na trybunach PGE Arena Gdańsk podczas każdego meczu grupowego i ćwierćfinału podczas Euro 2012? Trzeba jak najszybciej zarejestrować się na oficjalnej stronie UEFA (www.uefa.com).

maskotki euro2012Slavek i Slavko, maskotki Euro2012 już odwiedzili PGE Arena Gdańsk. Fot. własneslavek slavko euro2012

Subskrynenci jako pierwsi mogą liczyć na informację, że rusza "sprzedaż" wejściówek (oficjalnie od 1 marca 2011). Cudzysłów jest zamierzony, bo osoby, które zgłoszą się do kupna biletów będą losowane. W takim przypadku kolejność zarejestrowania się w serwisie UEFA może odegrać ważną rolę.

Do dystrybucji zostanie przekazanych ok. 1,4 mln biletów na stadiony w Polsce i Ukrainie (miasta-gospodarze uszczkną z tej puli 10 proc. ilości miejscówek na stadionie każde).

W kwietniu kupić będzie można pakiety korporacyjne i hospitality, czyli wejściówki ekskluzywne. Ceny to jeszcze wielka niewiadoma. Dostępne już w internecie bilety to, jak ostrzegają przedstawiciele UEFA i państwa-organizatorzy Euro2012, fałszywki.

Losowanie grup Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 2 grudnia 2011 r.

1 komentarz:

  1. "W takim przypadku kolejność zarejestrowania się w serwisie UEFA może odegrać ważną rolę."

    to nie jest prawda, nie ma znaczenia czy kibice aplikować będą o bilety 1. czy 30. marca 2011

    wszystko będą traktowani tak samo w losowaniu biletów (które odbędzie się tylko w przypadku wyższego popytu od podaży na dany mecz)

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty