Google
 

czwartek, 17 marca 2011

PROJEKT TRÓJMIASTO - MONTELANSINO (WIDEO)Już jest!! Odwołujący się to kultowych, charakterystycznych scen, miejsc i ludzi z Trójmiasta MONTELANSINO Projektu Trójząb. Jest cwaniak nad Warszawiaka!


Montelansino Projektu Trójząb.

Za trójmiejski hit antywarszawki odpowiadają Tomasz Jurgielewicz (słowa), Konrad Brodowski i Marcin Sternik oraz Marta Sulkowska (wykonanie), Michał Sierakowski (muzyka), a także Przemek Reichel (reżyseria i zdjęcia do teledysku).

Projekt Trójząb pokazał, że można dowcipnie, intrygująco stylistycznie, a jednocześnie "z jajem" pokazać klimat kultowych miejsc i zjawisk Trójmiasta. Jest wata cukrowa na Molo, jest twardziel Baka w nadmorskiej knajpie rybnej (żeby uniknąć kryptoreklamy polecamy poszukać samemu, której), jest stoczniowiec-stachanówka, nie zabrakło trójmiejskich mafiozów i kilka innych charakterystycznych miejsc 3city. Nie będzie warszawiak pluł nam w twarz ;) - dlatego Syrenka oddaje się Neptunowi, warszawski bankowiec zamawia modżajto, piankowcy są już na Wisłostradzie, turysta tańczy w Sfinksie... na klapku.

Pierwsze tłumaczenie MONTELANSINO

1 komentarz:

  1. Dla ludzi z poczuciem humoru - ja jestem na TAK :)

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty