Google
 

piątek, 11 marca 2011

ERGO ARENA TARGI MIESZKANIOWE | BILETY, PLAN 12-13.03.2011

W nadchodzący weekend 12 i 13 marca w hali ERGO ARENA w Trójmieście odbędą się Targi Mieszkaniowe Tabelaofert.pl. Na imprezie pojawią się deweloperzy, agencje nieruchomości, banki czy firmy zajmujące się wyposażeniem wnętrz. Będziemy mieli okazję zapoznać się z ofertą kilkuset lokali mieszkalnych z Trójmiasta i okolic. Wystawcy zapowiadają specjalne rabaty, a sam organizator programy targowe, które mają nam ułatwić zakup swojego "M".

Hala Ergo Arena
Źródło: www.targi.tabelaofert.pl


Targi odbędą się w jednej z najnowocześniejszych hal widowiskowo-sportowych w Polsce, czyli hali ERGO ARENA na granicy Gdańska i Sopotu.


PLAN TARGÓW MIESZKANIOWYCH 12-13.03.2011:

Sobota:

9.00 Targi otwarte dla Wystawców
10.00 Targi otwarte dla Zwiedzających
10.30-16.15 Warsztaty "7 kroków do własnego M"
12.00-14.00 Czas dla Mediów
17.00 Zakończenie pierwszego dnia targów

Niedziela:

9.00 Targi otwarte dla Wystawców
10.00 Targi otwarte dla Zwiedzających
10.30-16.15 Warsztaty "7 kroków do własnego M"
12.00-14.00 Czas dla Mediów
17.00 Zakończenie targów

Lokalizacja Targów: ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot
Czas trwania Targów: 12-13 marca 2011 r.
Godziny otwarcia Targów: 10:00-17:00
Ceny biletów: 10 pln/15 pln (pojedynczy/rodzinny)

Atrakcje Targów Mieszkaniowych:

Ulga mieszkaniowa

Program specjalnie przygotowany dla Zwiedzających. Organizatorzy targów wraz z deweloperami, przygotowali specjalne rabaty i promocje. Dzięki temu na targach będzie można nabyć nieruchomości na najlepszych w sezonie wiosennym warunkach.

Targowy kredyt mieszkaniowy

Organizatorzy targów po raz kolejny przygotowali dla Zwiedzających wyjątkowy kredyt mieszkaniowy przyznawany na korzystnych warunkach i dopasowany indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego zwiedzającego.

7 KROKÓW DO WŁASNEGO M - bezpłatne warsztaty dla Zwiedzających

Dzięki warsztatom prowadzonym przez Spółkę redNet Media, załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu przestanie być dla nas problemem. Na bezpłatnych zajęciach od prawników dowiemy się min.o umowie przedwstępnej, akcie notarialnym oraz prawach i obowiązkach kupującego i sprzedającego. Finansiści pokażą nam na co zwracać uwagę wybierając kredyt mieszkaniowy. Natomiast specjaliści z branży nieruchomości przedstawią porównanie między rynkiem pierwotnym a wtórnym. Dodatkową atrakcją będzie również spotkanie z architektem wnętrz. Specjalista z tej branży pokaże nam jak ciekawie i zgodnie z wnętrzarskimi trendami urządzić mieszkanie i dom.

Miasto Gdańsk na targach

Na targach obecne będzie stoisko miasta Gdańsk, gdzie władze miasta zaprezentują swoje plany inwestycyjne do roku 2014. Specjalnie przygotowane makiety pokażą nam rozwój miasta do tego roku. Dodatkowo każdy zainteresowany dowie się o planach budowy m.in. obiektów mieszkalnych, edukacyjnych oraz turystycznych. A także drogach oraz rewitalizacji ulic i zabytków sztuki ogrodowej.

Debiuty inwestycji

Archideon Development S.A. - inwestycja Wzgórze Raduni
Marina Development Sp. z o.o. - inwestycja REZYDENCJA MARINA
M-ALFA OSIEDLA Sp. z o.o. SKA.- inwestycja ALFA PARK

Studio Fotografii Rodzinnej

Wyjątkową atrakcję dla Zwiedzających przygotował Bank Zachodni WBK. Uczestnicy Targów Mieszkaniowych Tabelaofert.pl będą mogli okazję zrobić sobie portret rodzinny w specjalnym atelier fotograficznym, które imitować będzie wnętrze naszego wymarzonego mieszkania.

Centrum Informacji Targowej udostępnia dla gości targów:

- Katalog Mieszkaniowy - informacje o inwestycjach realizowanych w Trójmieście i okolicach
- Plan stoisk wraz z listą wystawców
- Mapę Inwestycji Mieszkaniowych
- Tablicę ogłoszeń - na której będzie można bezpłatnie umieścić anons

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty