Google
 

piątek, 25 marca 2011

TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH W GDYNI | 26-27.03.2011W weekend 26-27 marca 2011 odbędzie się już III edycja GRAMY - Gdyńskie Spotkania z Grami Planszowymi. Miejscem spotkania miłośników gier planszowych ponownie będzie Pomorski Park Naukowo Technologiczny w Gdyni. Podczas dwóch dnia każdy będzie miał możliwość sprawdzenia siebie w grze z rodziną, przyjaciółmi, a nawet... z nieznajomymi.

Źródło: www.festiwalgramy.com


Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających mnóstwo atrakcji, turniejów, a także loterię z nagrodami. Gramy to jednak przede wszystkim możliwość spróbowania swoich sił w grach planszowych. Każdy będzie miał możliwość wypożyczenia gry i zagrania z rodziną, przyjaciółmi lub przypadkowo napotkanymi osobami. Ten, kto uczestniczył w poprzednich edycjach wie, że to świetny pomysł na spędzenie weekendu!

Dla niezdecydowanych lub potrzebujących twardych danych, II edycja z listopada 2010 może się pochwalić niesamowitymi osiągnięciami: ponad 1800 sprzedanych biletów, blisko 500 gier, 180 szkolnych ławek i ponad 400 krzeseł oraz... 18 godzin wspaniałej zabawy!

Impreza zaczyna się już o 10, warto przyjść wcześnie rano, aby na pewno wejść do środka. Wytrwali gracze na pewno nie opuszczą swoich stolików aż do wieczora, więc lepiej zaopatrzyć się w termosy z herbatą i dużą ilość ciastek. Na Twój stolik będzie bowiem czyhać co najmniej 10 osób...

GRAMY
Gdyńskie Spotkania z Grami Planszowymi
26-27 marca 2011
sobota 10-20
niedziela 10-18

Wstęp:
Bilety do nabycia w kasie.

normalny 10 pln/ dzień
ulgowy 5 pln/ dzień

Pomorski Park Naukowo Technologiczny,
Al. Zwycięstwa 96/98
Gdynia


Gramy - Gdyńskie Spotkania z Grami Planszowymi na mapie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty