Google
 

piątek, 2 stycznia 2009

MASZ PLAN NA BIZNES - ZGŁOŚ SIĘ DO KONKURSU GDYŃSKI BIZNESPLAN 2009

Ruszył nowy konkurs dla przedsiębiorczych i małych przedsiębiorców! Zgłaszajcie się! Mamy szansę pobić kolejny rekord. Kreatywność i wyobraźnia do boju!

Źródło. www.gdynia.pl

Po raz 7. ludzie z pomysłem na własny biznes lub rozwinięcie istniejącego mogą wygrać pomoc od władz Gdyni. Konkurs GDYŃSKI BIZNESPLAN 2009 ruszył! Dotychczas zgłosiło swój pomysł 1042 osoby w tym ponad 300 w ubiegłym roku. Jednym z nich był mój znajomy z Belgii, który dostał się w ubr. do ścisłej czołówki. Jego pomysłu nie zdradzę, bo być może - po udoskonaleniach - będzie chciał spróbować w tegorocznej edycji. Ściskam za niego kciuki!Tym, którzy chcą się zmierzyć z przedsiębiorczymi gdynianami (i nie tylko - konkurs ma charakter otwarty, bez limitu wieku i zamieszkania) polecam wypełniony
formularz złożyć w UM Gdynia (pokój 402, aleja Marszałka Piłsudskiego 52/54, od pon. do pt. w godz. 8 -16) do 31 stycznia. Od 9 lutego - po przejściu sita kwalifikacyjnego - odbędzie sie drugi etap z opracowywaniem (dopieszczaniem) biznesplanów przy pomocy specjalistów - jak przy formularzu, dokument należy złożyć w magistracie do 31 marca. 3 kwietnia zostaną podani uczestnicy 3. etapu, a 8 maja jury rozpocznie spotkania indywidualne z finalistami. 28 maja przedstawiony zostanie wszem i wobec zwycięzca Konkursu GDYŃSKI BIZNESPLAN 2009 ROKU!
Szczęśliwcy dostaną darmowy semestr studiów MBA (wartości ok. 8 tys. zł) i kurs języka angielskiego - business, do tego notebook z drukarką przenośną i smartphone, a także poręczenia kredytów, bezpłatną obsługę prawno-księgowa, pomoc w uzyskaniu pożyczki i zwolnienia z opłat prowizyjnych, czy też pożyczki dla osób niepełnosprawnych.

Ubiegłoroczną edycję wygrali Grzegorz Fikus i Przemysław Barłóg za biznesplan na firmę FMD 3D zajmującą się grafiką i wizualizacjami 3D. Zobacz czym zaowocowała ich wygrana:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty